Szybki kontakt

Mariusz Bundz
Tel. 535 76 12 23
E-mail: biuro@agro-leliwa.pl

O firmie

Agro-Leliwa to firma zajmująca się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta to główne cechy charakteryzujące naszą firmę.

Po wielu staraniach - w 2009 roku - Agro-Leliwa została wyłącznym dystrybutorem włoskiej firmy Rinieri na polskim rynku.

Rinieri już od ponad 90 lat specjalizuje się w produkcji: maszyn rolniczych, a jej kosiarki sprzedawane są na wszystkich kontynentach. Podstawową zaletą firmy Rinieri jest to, że niemal wszystkie elementy kosiarek są produkowane na miejscu w fabryce. Każda maszyna jest produkowana zgodnie z wymaganiami klienta przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii.

 

Agro Leliwa to także wyłączny dystrybutor włoskiej firmy VASCHIERI, która jest producentem rozrzutników do nawozów organicznych. Sadownicze wersje tych rozrzutników nasza firma proponuje wspólnie z  dobrze znaną firmą PAKROL z Milęcina.

 

 

W 2011 roku Agro Leliwa podpisała umowę z firmą AGRO FRESH i została SERVICE PROVIDEREM  systemu jakości SMART FRESH na województwa : świętokrzyskie, lubelskie, małopolskie i podkarpackie.  

 

 

 

(C) 2009 - 2020 Agro-Leliwa | realizacja medox.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies